17.12.2016

Осередки

Ви можете знайти “Освітню асамблею” не лише в Києві, а й у інших містах України. Прагнення робити краще майбутнє вже зараз об’єднало північ і південь, захід і схід України.

Ми вирішили показати вам наших друзів і водночас колег, які організовують цікаві події у різних містах України.

Знайомтеся!

 “Освітня асамблея” – не просто проект. Це велика родина, де кожен прагне вдосконалюватись і відчуває підтримку своїх однодумців.
В асамблеї, беззаперечно, є щось особливе, що виділяє її з-поміж усіх інших проектів. Можливо, те, що її творці – звичайні студенти, котрі усім серцем вірять у справу, яку вони роблять і попри труднощі не опускають рук. А можливо, що вона згуртовує людей настільки, що хочеться не лише вчитись, а й відпочивати у тому ж колі…
Майбутнє за нами, за людьми, які прагнуть розвиватись, змінювати і будувати щось нове. Долучайся до “Освітньої асамблеї”, змінюй та змінюйся разом із нами!”

Марія Папайло, “Освітня асамблея – Одеса”

Контакти: 0 95 032 26 40    facebook   vk   instagram_app_large_may2016_200


“Освітня асамблея – те, якою ми бачимо майбутню Україну. Освічену, успішну, амбітну та зацікавлену у розвитку своїх громадян. Освітня асамблея – це маленька держава, де кожен може знайти себе і відчути – як це бути активним громадянином. Як це – приймати рішення, якщо Ти бачиш себе міністром, або ж плекати кращу долю для своїх людей, якщо Ти готовий бути для них Президентом! Ми формуємо сильну країну на засадах сильної громади, бо для нас ефективна та освічена громада – це успішна Україна! Долучайся до змін разом з нами!”.

Назар Мединський, “Освітня асамблея – Львів”

Контакти:  0 95 234 56 74  facebook   instagram_app_large_may2016_200


“Освітня асамблея – це кузня патріотів нового типу.
Це молоді люди, котрі розуміють, що, займаючись освітою тих, хто їх оточує, вони вкладають свою частку у розбудову сильної та справедливої держави.”

Олександр Андрющенко, “Освітня асамблея – Кременчук”

Контакти: 0 63 759 56 60     facebook


“Зіткнувшись з проблемою відсутності різногалузевої, безкоштовної освіти, я почав шукати способи усунення цього недоліку. Таким способом стала Освітня асамблея. Це проект, який дозволить мені, тобі, вам всім, почати мислити набагато ширше. Сьогодні ти можеш дізнатися про свої громадянські права, а вже завтра подорожувати космосом, паралельно вивчаючи новітні технології. І не кажіть, що це не круто! Де ще так можна? Тільки з нами! Тільки в ОА! Приєднуйся!”

Богдан Візир, “Освітня асамблея – Дніпро”

Контакти:    facebook